gototopgototop
سرگرمی فروشگاه مرکزی سنگ شناسی نحوه خرید پشتیبانی پرسش و پاسخ درباره ما صفحه اصلی


انگشتر هفت سنگ جوانی PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
جمعه 14 اسفند 1388 ساعت 17:07

انگشتر هفت سنگ جوانی
متشکل از هفت نگین زیبا:
فیروزه، زمرد، زبرجد، آکومارین، گارنت، سیترین، آمتیست
کد کالا
2358خرید جواهر - کلیک کنید

 

 

انگشتر هفت سنگ جوانی
کد جواهر:
2358


متشکل از هفت نگین زیبا:
فیروزه، زمرد، زبرجد، آکومارین، گارنت، سیترین، آمتیست

****************************************************

فیروزه:

خواص سری:
چشم زخم، محافظت در برابر حوادث و بلايا، از بين برنده ترس، استرس و افسردگي، ايجاد شادي و خوش شانسي، رونق كسب و كار

تقويت:
قلب، دستگاه تنفسي، چشم ها، گردش خون، گلو، معده، كبد ( در صورتي كه فرد بيمار باشد و يا اتفاق ناخوش آيندي برايش در شرف وقوع باشد، رنگ فيروزه عوض مي شود، گاه در راه مراقبت از فرد و به خاطر مراقبت از وي ترك بر مي دارد).

فیروزه به عوارض عملکردهای نادرست کبد و غدد کمک می­کند.

چشم­ها را نیرو می­بخشد و بر علیه بیماریهای چشم و اصلاح گردش خون مؤثر است. درد گلو، التهابات ریوی و بیماریهای دستگاه تنفس را درمان می­کند. در برابر افسردگیها مفید است و قلب را تقویت میکند. فیروزه برای همه بیماری­هایی که بر اثر کمبود مواد غذایی و تغذیه بد ایجاد می­شوند مانند آناروکسی (بیماری که بر اثر نخوردن غذای کافی و کمبود مواد غذایی ایجاد می­شود) به کار می­رود. معمولاً هنگام پارگی رباطها و تاندوها، جریان خون را در بافتهای عضلانی زیادتر می­کند. همچنین به خاطر درخشش آن شادی­آور است و اثر سودمندی بر روی کمبود اکسیژن، مسمومیت خونی و استرس دارد. فیروزه کمک مؤثری به درمان نواحی از بدن که تحت هجوم ویروس­ها و باکتریها هستند یا نواحی آلوده می­کند. گفته شده است که فیروزه از عملکرد و شفابخشی بیکران خود آگاهی ندارد! همچنین دارای اهمیت زیادی است که بدانید در کاربرد این کانی چنانچه رنگ خود را از دست بدهد و یا خرد شود، تمام نیرویش را از دست می­دهد.

****************************************************

زمرد:

خواص سری:
ازدياد محبت بين زن و مرد ، توانگري و ثروت ، نماد عشق و باروري و دانايي و اميد و بركات ، طلسم خوشبتي و قدرت جاودانگي ، هماهنگ كننده جسم ، قلب و روح ، ضد پيري ، انرژي بخش ، افزايش ادراكات شهودي ونبوغ ، دور كننده حشرات ، ، محافظ در برابر امواج و موجودات منفي ، تخيل ، الهام بخش ،

تقويت :
نهان بيني ، حس همدردي ، ضريب هوشي ، معده ، صداقت، مغز ، چشم ، قلب ، حس عشق ورزي ، كليه ، پشت ، حافظه ، قدرت بيان ، دندانها، سيستم ايمني بدن ، ترشح تيروئيد ، ارتباطات ، سيستم لنفاوي .

تسكين درد هاي :
ستون فقرات ، مفاصل ، رماتيسمي ، سر ، زايمان ، معده.

****************************************************

زبرجد:

زبرجد سنگی شفاف و دارای درخشش شیشه ای که به رنگهای زرد، زرد مایل به سبز، سبز زیتونی، قهوه ای و طلایی ملایم یافت می شود. (سختی 7-6/5)

خواص سری:
محافظت در برابر امواج منفی و بیماری ها، آرامبخش، حامی مسافران، روشن بینی، توسعه دهنده قدرت های ذهنی، الهام بخش، برکت دهنده.


تقویت و اصلاح:
استخوان ها، بافت ها، ستون فقرات.


متعادل کننده:
انرژی های طحال و جسم فیزیکی، جنون، احساسات، گردش خون، اندام های داخلی، هضم غذا، توهمات، حساسیت ها، جلوگیری از لختگی خون، عفونت ها، ترس و افسردگی، تسکین دردهای پشت.
درمان: یبوست، اگزما، آکنه، آبله مرغان، تورم، التهاب روده، ماتم زدگی، افسردگی، دلزدگی، ناراحتی های قلبی، مسمومیت ها، ترش کردن معده، نفخ، زکام، التهابات لوزه ها و گلو، شوره سر، گواتر، تورم غدد و هیپوفیز.

****************************************************

آکومارین:
خواص سری:
محافظ در برابر حوادث، ایجاد روشن بینی، دور کننده افکار منفی
خواص درمانی:
ناراحتی های گردن، دهان و دندان، گلو، ریه ها، مجاری تنفسی، سرماخوردگی، آلرژی ها، بیخوابی، بیماری های خونی، حساسیت ها، عفونت ها، اختلالات هورمون ها


****************************************************

گارنت:

خواص سری:

خوشبختی ، شادی، شجاعت، عشق ورزی، پیوند زوجین

درمان:

زخم ها، بیماری های قلبی، فشار خون، مشکلات تنفسی،تصفیه خون

****************************************************

سیترین:
به رنگ زرد طلایی است . قدیم ان را مغناطیس طلا می نامیدند و عقیده داشتند که فلزات گرانبها را همچون آهنربا می رباید و کاشف گنج است.
خواص سری: عشق، شهوت، فضیلت.
تقویت: تمرکز فکر، گرما، سیستم اعصاب، ستون فقرات، حسن ذائقه، قلب، روشن بینی، چاکرای سوم، چشم ها.
درمان: دیابت، یبوست، چاقی مفرط، افسردگی، اضطراب، سردی در زنان و ناتوانی جنسی در مردان، شوک های روحی و روانی، خستگی های فوق العاده، تپش قلب.

****************************************************

آمتیست:

آمتیست از گروه کوارتز است و به نام یاقوت ارغوانی نیز خوانده می شود این سنگ به رنگ های بادمجانی با رنگمایه سرخ و مانند قوس و قزح یافت می شود.

خواص سری :
ضد طلسم و جادو، نماد خوشبختی، جهت مدیتیشن، محافظت در برابر امواج منفی، متعادل کننده جسم و روح، جلوگیری از طاسی سر، سنگی حامی و عرفانی، از بین برنده خشم و ترس و اضطراب و اندوه و عادات قدیمی و اختلالات خواندن، روشن و بازنمودن چهره، جهت ترک شرابخواری .
نیرو بخش، آرامبخش، الهام بخش، افزایش دهنده مقاومت بدن و تمرکز، با چاکرای فرق سر در ارتباط است.

تقویت:
مجرای تنفسی، مغز، مو، شم، سیستم ایمنی، سلولهای عصبی.
اثر پاک کنندگی پوست، تصفیه خون، تسکین سر درد و میگرن.

درمان:
نقرس، صرع، بی خوابی، اگزما، جوش و لک و پیس، بیماری اهی آمیزشی و خونی، تضادهای جنسی، سرگیجه، تورم، مشکلات ناشی از مصرف الکل، مسمومیت، کوررنگی، واریس، سرطان پوست، آنژین سینه، آمبولی (انسداد) رگها، سل، چاقی مفرط، کم خونی، لوزالمعده، تومورها، لوزه ها، حساسیت ها، سوختگی، گرفتگی عضلات، نای و ریه ها، گاستریت (گاز معده).

 خرید جواهر - کلیک کنید
1
1
2
3
4
آخرین به روز رسانی در دوشنبه 29 خرداد 1391 ساعت 09:22